EN

DIŞ KAYNAK HİZMETLERİ (OutSourced IT Support Services)


Bilgi Teknolojileri, işletmelerin en güvenilen departmanlarından biri olsa da, dahili bir BT Ekibini işe almak ve yönetmek yüksek bir yatırım gerektirir. BT altyapısını yönetmek, güncel ve işler kılmak için, bir kurumun iş organizasyonu, gelişmiş eğitim kursları vb. ilişkin büyük maliyetler gerektiren yüksek nitelikli BT uzmanlarını istihdam etmesi gerekmektedir.

Dış kaynak Destek Hizmetleri; Blişim Teknolojileri destekli iş süreçleri, uygulama hizmetleri, sistem ve altyapı çözümlerini etkin bir şekilde sunmak için şirketin kendi öz kaynakları dışında hizmet sağlayıcıların kullanılmasıdır.

ICS Teknoloji olarak müşterilerine; bütçelerindeki yükü azaltmak için temel olmayan BT fonksiyonlarını hizmet olarak sunmakta olup BT süreçlerinin kalitesini önemli ölçüde iyileştirmektedir. Kurum içi, Bulut veya Hibrit BT altyapınızın ölçeklenebilirliğini, maliyet verimliliğini ve istikrarlı gelişimine katkı sağlamaktadır.

Böylece BT ekibine kıyasla daha hızlı, ölçeklenebilir ve esnek BT​​Desteği kapsamı sunmalarını sağlamak için hem ofisinizde hem de uzaktan çalışanlar için iş ihtiyaçlarınızı desteklemek üzere bir dizi esnek dış kaynaklı BT destek sözleşmesi tasarladık ve daha uzun çalışma günlerine uyum sağlamak için hizmet saatlerimizi 7/24 uyarladık.

Dış Kaynaklı BT Desteğinin faydaları nelerdir?
  • Hızlı yanıt süreleri
  • Uygun maliyetli destek
  • Uzmanlık
  • BT'ye stratejik yaklaşım

0216 912 14 27


Konum İste